oferta

klient

Pracownia projektowa Witek Architekci została założona w 2005 roku w Białymstoku. Od tego czasu zgromadziliśmy sztab projektantów i branżystów właściwy do opracowania najbardziej wymagających projektów. Stanowimy energiczny zespół projektowy z doświadczeniem w projektowaniu budynków jednorodzinnych, bliźniaków, domów w zabudowie szeregowej, obiektów i wnętrz handlowych, pensjonatów oraz obiektów produkcyjno-magazynowych.
Wystarczy się z nami skontaktować a my doradzimy od czego zacząć. Wstępnie porozmawiamy o Państwa inwestycji i sposobie jej urzeczywistnienia. Projektujemy w całym kraju. Zapraszamy również do śledzenia nas na mediach społecznościowych gdzie staramy się aktualizować informacje o nas i inwestycjach na bieżąco.
e-mail
Prowadzimy prace przedprojektowe m.in. wnioskujemy o decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, warunki przyłączy, pomagamy w uzyskaniu uzgodnień, badań geologicznych, map geodezyjnych i innych. Proces uzyskania kompletu dokumentów oraz stworzenie pełnobranżowego projektu jest czasochłonny dlatego warto z wyprzedzeniem pomyśleć o przygotowaniach formalno-prawnych do realizacji Państwa inwestycji.

Witek Architekci S.C. © 2022 | kontakt